ONLINE Yaşam Koçu

Hayatınızı değiştirmek, belirlediğiniz hedef ve amaçlara ulaşmak aslında sizin elinizde. Tek ihtiyacınız olan içinizdeki gücü çıkarabilecek, size hedeflerinize yönelik plan ve program çizecek bir yaşam koçudur.
ALT KATEGORİLER
Bireysel Koçluk
“Üst düzey yöneticilerin ve hayatta başarılı atılımlara sahip kişilerin bir mentörleri vardır. Hayatta başarılı olmak tek başınıza sırtlamanız gereken bir yük değil, bir ekip çalışmasıdır. Danışmanya.com’un bireysel koçluk hizmetleri sayesinde hayatınızın akışına yön verebilir, başarı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.“
Öğrenci Koçluğu
“Hayalinizdeki lise ve üniversiteyi kazanmak için geçtiğiniz stresli sınav sürecinde Danışmanya.com’un öğrenci koçlarından alabileceğiniz yardımlar sayesinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey bir tık uzağınızda. Danışmanya.com uzmanları ile oluşturacağınız kişisel ders çalışma programları ve takip sistemi sayesinde sınav süreciniz başarı yolculuğunuza dönüşecek.“
Kurumsal Koçluk
“Şirketlerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılan kurumsal koçluk hizmetleri, ekip ruhunu ve çalışanların şirketin hedeflerine ulaşabilmesi için ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlamayı hedefler. Danışmanya.com uzmanları iş yaşamının ve kurumsal hayatın sebep olduğu stresi, yorucu tempoyu hafifletmeyi amaçlar. Siz de işletmeniz için Danışmanya.com kurumsal koçluk hizmetinden faydalanabilir, işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.“
9 online Bireysel Koçluk danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE YAŞAM KOÇU HAKKINDA GENEL BİLGİLERONLINE YAŞAM KOÇU
Hedef ve hayallerinize ulaşmak, kariyer ve başarı sahibi olmak, sosyal ve duygusal ilişkilerinize ve alışkanlıklarınıza yön vermek için tek ihtiyacınız içinizdeki gücü çıkarabilecek, size hedeflerinize yönelik plan ve program çizecek bir yaşam koçu. Online yaşam koçu danışmanlığı almak için Danışmanya.com’u ziyaret edin.

BİREYSEL KOÇLUK
Üst düzey yöneticilerin ve hayatta başarılı atılımlara sahip kişilerin bir mentörleri vardır. Hayatta başarılı olmak tek başınıza sırtlamanız gereken bir yük değil, bir ekip çalışmasıdır. Danışmanya.com’un bireysel koçluk hizmetleri sayesinde hayatınızın akışına yön verebilir, başarı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

NLP

NLP (Neuro Linguistic Programming, Nörolinguistik Programlama) üstün başarılı insanların ve liderlerin hayatlarını örnek almak ve hayatınıza yansıtmak üzere programlanan bir yöntemdir. NLP ayrıca kişisel gelişim ve kariyer alanında başarı elde etmek için de başvurulan bir araç ve danışmanlarımız siz her ne konuda destek almak istiyorsanız Danışmanya.com sayesinde yanınızda.


ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
Hayalinizdeki lise ve üniversiteyi kazanmak için geçtiğiniz stresli sınav sürecinde Danışmanya.com’un öğrenci koçlarından alabileceğiniz yardımlar sayesinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey bir tık uzağınızda. Danışmanya.com uzmanları ile oluşturacağınız kişisel ders çalışma programları ve takip sistemi sayesinde sınav süreciniz başarı yolculuğunuza dönüşecek.

KURUMSAL KOÇLUK
Şirketlerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılan kurumsal koçluk hizmetleri, ekip ruhunu ve çalışanların şirketin hedeflerine ulaşabilmesi için ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlamayı hedefler. Danışmanya.com uzmanları iş yaşamının ve kurumsal hayatın sebep olduğu stresi, yorucu tempoyu hafifletmeyi amaçlar. Siz de işletmeniz için Danışmanya.com kurumsal koçluk hizmetinden faydalanabilir, işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

SPİRİTÜEL KOÇLUK
Spiritüel koçluk hizmeti; kişinin arzu ettiği başarıya, mutluluğa, huzura, sağlığa, paraya, negatif enerjilerden arınarak istediği duruma ve kaynaklara ulaşmasını sağlar. Danışmanya.com’dan kişiye özel olarak hazırlanmış spiritüel koçluk hizmeti alabilir ve hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

SPOR KOÇLUĞU
Günümüzde sporun hem beden hem de zihin sağlığını geliştirdiğini hepimiz biliyoruz. Kişisel spor ve atrenman koçunuzun sizin için belirleyeceği program ve sizi video konferans metodu ile çalıştırması, hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak. Danışmanya.com spor koçları her zaman yanınızda.

KİŞİSEL ASİSTAN
Size özel programların belirlenmesinde ve hedef odaklı stratejilerin takviminize uygun olarak hayata geçirilmesinde size destek verecek ve konusunda profesyonel kişisel danışmanlarınız Danışmanya.com aracılığı ile bir tık kadar yakınınızda.
 

GRUP KOÇLUĞU
Grup koçluğu aynı hedefe ayrı ayrı veya toplu yürüyen grupların aldığı koçluk hizmetidir. Özellikle ekip çalışmaları yürüten iş yerlerindeki profesyonellerin bir grup halinde eğitildiği, ortak hedeflerin daha hızlı elde edildiği bir yöntemdir. Grup koçluğu konusunda tüm sorularınız için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

KARİYER KOÇLUĞU
Kariyer koçları, kariyer planlama, özgeçmiş oluşturma, sunum ve mülakat gibi becerilerinizi geliştirmede ve özellikle de yeni bir iş arayışınız varsa sizin için en uygun danışmanlardır.  Bir kariyer koçunun tecrübelerinden yararlanarak işte başarıyı yakalamak için Danışmanya.com uzmanlarına; telefon, mesaj, video konferans ya da eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.

SATIŞ KOÇLUĞU
Eğer bir pazarlama profesyoneliyseniz ve henüz kendi pazarlama stilinizi yaratmadıysanız satış koçlarımız satış başarınızı arttıracak metotlarla size destek vermeye hazırlar. Kısa sürede başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak satış koçluğu danışmanlığına sitemizdeki uzmanları inceleyerek kolaylıkla erişebilirsiniz.

İLETİŞİM KOÇLUĞU
İletişimin her alanda başarının anahtarı kabul edildiği günümüz şartlarında, iletişim koçunuz sözlü veya yazılı becerilerinizi geliştirerek görünmeyen engelleri aşmanızı sağlar. Artık daha kolay ikna edebilir, yenilenen özgüveniniz ile vermek istediğiniz mesajları açık ve net olarak iletebilirsiniz.