ONLINE Bilişim Uzmanı

Her zaman en güncel konuları takip ederek bilişim suçlarına ve internette dolaşan zararlı yazılımlara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Ya da internette her istediğiniz blog, sosyal medya hesabını ya da internet sitesini yönetebilirsiniz. Başınıza gelen bilişim suçlarında ise haklarınızı bilmeniz ise çok önemlidir. Danışmanya sayesinde bilişime dair konular hakkında bilgi edinmek her zamankinden daha kolay.
ALT KATEGORİLER
Bilgisayarlar ve Sunucu
“Kişisel ya da şirket bilgisayarlarınızla ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda Danışmanya.com uzmanları yanınızda. En doğru alt yapı ya da kurulum hizmetlerinde haftanın her günü dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz uzmanlarıyla Danışmanya.com bir tık uzağınızda.“
Sosyal Medya Danışmanlığı
“İnternetin daha yaygın kullanılmasına bağlı olarak gelişen sosyal medya, insanları her geçen gün daha çok bir araya getiriyor. Güncel olaylar, politika, etkinlikler, TV programları sosyal medyadan takip ediliyor, bunlara ilişkin yorumlar bu mecrada paylaşılıyor. Sosyal medyanın ekonomik gücü geleceğin ekonomisini yaratıyor. Her an her yerde bilgiye erişebilme sayesinde sosyal medya, üretimden pazarlamaya kadar pek çok alanda şirketlere fayda sağlıyor. Şirketlerin tüketiciye dokunduğu sosyal medya, dünya ekonomisine de yön veriyor. Sosyal medyanın hayatın her yönündeki bu etkisini doğru yönetebilmek için Danışmanya.com uzmanları sizleri bekliyor.“
Yazılım
“İhtiyaçlarınızı belirlerken hangi programı kullanacağınız, kullandığınız programı hangi dile uyarlamanız gerektiği ve ihtiyacınız olan yazılım diline dair her konuda Danışmanya.com uzmanları ile iletişime geçin. Uygun bütçelerle en doğru çözümleri ve kod yazarken karşılaşacağınız zorlukların çözümünü Danışmanya.com uzmanlarından öğrenebilirsiniz.“
İnternet Güvenliği
“Hayatın her anında kullanılan internet; kişisel bilgilerin, banka hesap bilgilerinin, anıların ve özel hayata dair pek çok bilginin bulunduğu ve bu bilgilerin paylaşılabildiği bir alandır. Bu alanda yapılan her işlemde kişisel güvenliğiniz büyük önem taşır. Bilişim suçlarıyla karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi, haklarınızı Danışmanya.com uzmanları yardımıyla öğrenebilir, internet kullanım güvenliğinizi Danışmanya.com güvencesiyle sağlayabilirsiniz.“
Programlar
“İşlerinizi hızlandıran farklı bilgisayar programlarını öğrenin, bildiğiniz programlarda kendinizi geliştirin ve sorularınıza danışmanlarımız aracılığı ile hızlı cevaplar bulun.“
9 online Bilgisayarlar ve Sunucu danışmanı
KREDİ SATIN ALIN
Kendinize en uygun kampanyadan hemen yararlanın
HEMEN SATIN AL

ONLINE BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI HAKKINDA GENEL BİLGİLERONLINE BİLİŞİM UZMANI
Kişisel veya kurumsal blog, sosyal medya hesabını ya da internet sitesini yönetiyorsanız bilişim suçları hakkında dikkatli olmalısınız. En güncel teknolojik gelişmeleri takip etmek, bilişim suçlarına ve internette dolaşan zararlı yazılımlara karşı kendinizi korumak her zaman mümkün olmayabilir. Başınıza gelebilecek bilişim suçlarını ve haklarınızı bilmeniz ise çok önemlidir. Danışmanya sayesinde bilişime dair konular hakkında bilgi edinmek her zamankinden daha kolay

DONANIM DESTEK
Bilgisayarınızı ne amaçla ve hangi verimlilikte kullanmak istersiniz? Amacınıza yönelik harici ve dahili donanım (hardware) desteğine uzmanlarımıza danışarak ulaşabilir, zaman ve paradan tasarruf ederek harika bir performans elde edebilirsiniz.

SUNUCU KURULUMU ve YÖNETİMİ
Kişisel bilgisayarınız veya şirketler için bilişim teknolojisinin imkanlarından faydalanın, ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve performansı sağlayan ürünleri bulun ve yönetin. Bilişim altyapısı ve sunucu kurulumu hakkında tüm sorularınız için uzmanlarımız yanı başınızda.

YAZILIM DANIŞMANLIĞI
İhtiyaçlarınızı belirlerken hangi programı kullanacağınız, kullandığınız programı hangi dile uyarlamanız gerektiği ve ihtiyacınız olan yazılım diline dair her konuda Danışmanya.com uzmanları ile iletişime geçin. Uygun bütçelerle en doğru çözümleri ve kod yazarken karşılaşacağınız zorlukların çözümünü Danışmanya.com uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

BİLGİSAYAR PROGRAMLARI
İşlerinizi hızlandıran farklı bilgisayar programlarını öğrenin, bildiğiniz programlarda kendinizi geliştirin ve sorularınıza danışmanlarımız aracılığı ile hızlı cevaplar bulun. Sizi profesyonel hayatınızda başarıya götürecek ve rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak olan bilgisayar programları hakkında daha fazla bilgi için Danışmanya.com’u ziyaret edin.

WEB SİTESİ OLUŞTURMA

İnternetin sınır tanımayan dünyasında bireysel veya kurumsal web sitelerinin önemi değer kazanmaya devam ediyor. Bir web sitesi sahibi olmak teknik anlamda zor olmasa da, o siteye ziyaretçi çekmek ve gelen ziyaretçilerin sitede uzun süre kalmasını sağlamak ve hatta gelir elde etmek için dikkat etmeniz gereken konular hakkında Bilişim uzmanlarımızla iletişime geçin.

ONLİNE SATIŞ & E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
Online satış (e-trade veya e-ticaret) yapmak için ihtiyaç duyduğunuz yazılım ve altyapı seçimi, satın almanız gereken teknolojiler, müşteri kitlesi, müşteri ilişkileri, çok kanallı pazarlama yöntemleri, satış sonrası destek ve kampanyalarınızın yönetimi hakkında bilgi almak için Danışmanya.com’u ziyaret edin.


DİJİTAL PAZARLAMA
Geleneksel pazarların dijital pazarlara dönüştüğü çağımızda, sosyal medya, internet ve mobil ortamlarda yapılan ticari aktiviteler ve müşteri deneyimi odaklı pazarlama teknikleri hakkında tüm sorularınız için sitemizi ziyaret edebilir; uzmanlarımıza telefon, mesaj, video konferans veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMALIĞI
İnternetin daha yaygın kullanılmasına bağlı olarak gelişen sosyal medya, insanları her geçen gün daha çok bir araya getiriyor. Güncel olaylar, politika, etkinlikler, TV programları sosyal medyadan takip ediliyor, bunlara ilişkin yorumlar bu mecrada paylaşılıyor. Sosyal medyanın gücü hem şirketler hem de şahıslar için geleceğin ekonomisini yaratıyor. Her an her yerde bilgiye erişebilme imkânı sunan sosyal medya, şirketlere üretimden pazarlamaya kadar pek çok alanda fayda sağlıyor. Sosyal medyanın hayatın her yönündeki bu etkisini doğru yönetebilmek için Danışmanya.com uzmanları sizleri bekliyor.

İNTERNET GÜVENLİĞİ ve FIREWALL
Hayatın her anında kullanılan internet; kişisel bilgilerin, banka hesap bilgilerinin, anıların ve özel hayata dair pek çok bilginin bulunduğu ve bu bilgilerin paylaşılabildiği bir alandır. Bu alanda yapılan her işlemde kişisel güvenliğiniz ve gizliliğiniz büyük önem taşır. Bir güvenlik ihlali veya bilişim suçu ile karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi, haklarınızı Danışmanya.com uzmanları yardımıyla öğrenebilir, internet kullanım güvenliğinizi Danışmanya.com güvencesiyle sağlayabilirsiniz.

BİLGİ YEDEKLEME
İşiniz, hobileriniz veya arşivleriniz için dijital verilerinizi bozulmalara veya kayıplara karşı yedeklemeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Verilerinizin korunması ve bilgi yedekleme hakkında bilişim teknolojilerinin sunduğu tüm güncel imkanları uzmanlarımıza danışarak öğrenebilirsiniz.